Lekarz ginekolog
   dr Katarzyna Przygoda


Ginekolog Katarzyna Przygoda lek. med. Katarzyna Przygoda
Gabinet ginekologiczny
ulica Puławska 255A
02-740 Warszawa

Witamy na stronie gabinetu ginekologicznego!

Informujemy, że na terenie naszej poradni wizyty przyjmują:

Gabinet ginekologiczny na Mokotowie / Ursynowie.

   (Gabinet zlokalizowany jest na granicy Ursynowa i Mokotowa).

Gabinet ginekologiczny mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 255A na Mokotowie / Ursynowie (na granicy dzielnicy Ursynów i Mokotów), niedaleko stacji metra "Służew". Gabinet ginekologiczny doktor ginekolog Katarzyny Przygody w nowym miejscu działa od 2011 roku, wcześniej - od 1997 roku, ginekolog Katarzyna Przygoda przyjmowała w prywatnym gabinecie zlokalizowanym na Saskiej Kępie.

Celem gabinetu jest zaoferowanie badań oraz usług ginekologicznych (m.in. USG, posiewy bakteriologiczne, leczenie zaburzeń miesiączkowych) jak również promowanie zdrowego stylu życia - na terenie gabinetu ginekologicznego działa poradnia leczenia otyłości oraz poradnia medycyny sportowej.

W kameralnie urządzonych pomieszczeniach panuje miła i ciepła atmosfera, w naszym gabinecie dysponujemy sprzętem medycznym o najwyższej jakości.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań proponujemy Państwu badania z zakresu prowadzenia ciąży, badania cytologiczne, usg ciąży w tym: usg przesiewowe (genetyczne), usg ginekologiczne, usg ginekologiczne dziewczynek, usg z monitorowaniem owulacji, usg z przepływami naczyniowymi ginekologiczne i położnicze (Doppler).

Indywidualne podejście do każdej z pacjentek z pewnością przyniesie Paniom dużo satysfakcji.

Zapraszamy!
© mojaginekolog.pl Wszelkie prawa do serwisu i treści zastrzeżone.     Valid XHTML 1.0 Transitional