Doradztwo żywieniowe

      Odżywianie jest jednym z kluczowych czynników wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie. Dobrana we właściwy sposób dieta może sprawić, że będziemy mieli więcej energii oraz pewności siebie. Dobre odżywianie obok aktywności fizycznej jest jedną z najlepszych broni w walce przeciwko największym zabójcom dzisiejszego świata: chorobom układu krążenia, nowotworom i otyłości.

Poradnia leczenia otyłości

 

lek.med. Ewa Stasiakowska-Grochowska

Doradztwo żywieniowe - gabient ginekologiczny lek.med. Ewa Stasiakowska-Grochowska Witam!

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Jako lekarz internista mam ponad trzydziestoletnie doświadczenie, specjalizuję się w chorobach wewnętrzych oraz medycynie sportowej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie we współpracy z pacjentami wymagającymi interwencji dietetycznej w leczeniu zaburzeń metabolicznych i towarzyszącym im chorób. Jako lekarz, staram się bardzo indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta, dostosowując rodzaj diety i program odchudzania do indywidualnych potrzeb zdiagnozowanych na podstawie przeprowadzonych badań.

W życiu kieruję się zasadą, że dieta nie może być udręką, a wytworzenie nowych nawyków żywieniowych prowadzi do zdrowego życia.

Umów wizytę

Dietetyka sportowa

 

mgr Ewa Gaczyńska

Doradztwo żywieniowe - gabient ginekologiczny mgr Ewa Gaczyńska Witam!

Ukończyłam studia na wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego w Zakładzie Regulacji Metabolizmu, jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie na warszawskiej AWF oraz Badań Klinicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Jako dietetyk specjalizuję się w redukcji i kontroli masy ciała przy pomocy diety i aktywności fizycznej. Od wczesnego dzieciństwa jestem osobą związaną ze sportem (wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i wieloletni członek Kadry Narodowej w judo), dlatego koncentruje się na pracy z wyczynowymi sportowcami i osobami aktywnymi fizycznie.

Wierzę, że prawidłowa dieta wraz z aktywnością fizyczną jest najlepszą receptą na zdrowie.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: zadbajmyozdrowie.pl

Umów wizytę