Doradztwo żywieniowe

      Odżywianie jest jednym z kluczowych czynników wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie. Dobrana we właściwy sposób dieta może sprawić, że będziemy mieli więcej energii oraz pewności siebie. Dobre odżywianie obok aktywności fizycznej jest jedną z najlepszych broni w walce przeciwko największym zabójcom dzisiejszego świata: chorobom układu krążenia, nowotworom i otyłości.

Poradnia leczenia otyłości

 

lek.med. Ewa Stasiakowska-Grochowska

Doradztwo żywieniowe - gabient ginekologiczny lek.med. Ewa Stasiakowska-Grochowska Witam!

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Jako lekarz internista mam ponad trzydziestoletnie doświadczenie, specjalizuję się w chorobach wewnętrzych oraz medycynie sportowej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie we współpracy z pacjentami wymagającymi interwencji dietetycznej w leczeniu zaburzeń metabolicznych i towarzyszącym im chorób. Jako lekarz, staram się bardzo indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta, dostosowując rodzaj diety i program odchudzania do indywidualnych potrzeb zdiagnozowanych na podstawie przeprowadzonych badań.

W życiu kieruję się zasadą, że dieta nie może być udręką, a wytworzenie nowych nawyków żywieniowych prowadzi do zdrowego życia.

Umów wizytę

Żywienie w ciąży

 

mgr Maria Ostrowska

Doradztwo żywieniowe - gabient ginekologiczny mgr Maria Ostrowska Witam Panie!

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Wychowania Fizycznego ze specjalnością akrobatyka sportowa (instruktor akrobatyki sportowej). Specjalizuję się w doradztwie z zakresu dietetyki oraz aktywności fizycznej kobiet ciężarnych - jestem autorką pracy magisterskiej dotyczącej aktywności fizycznej i żywienia kobiet w ciąży - moja praca dyplomowa została zaaprobowana przez zespół specjalistów Grupy LUX MED.

Ukończyłam kurs z zakresu dietetyki kobiet ciężarnych, matek karmiących piersią oraz żywienia niemowląt (Certyfikat Europejskiego Centrum Kształcenia Perfectum). Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych dzieci: Bartka (8 lat), Andrzejka (4 lata) i Natalki (3 lata), a co za tym idzie - wiedzę zdobytą na szkoleniach i wykładach z zakresu diety kobiet ciężarnych oraz matek karmiących piersią mogłam sprawdzić i wykorzystać w praktyce.

Jeżeli potrzebują Panie konsultacji w zakresie m.in:

  • zasad prawidłowego żywienia podczas I, II lub III trymestru ciąży: dostosowanie diety do indywidualnego trybu życia, uwzględniające potrzeby energetyczne i odżywcze kobiety ciężarnej
  • zasad prawidłowego żywienia podczas karmienia piersią: dostosowanie diety do indywidualnego trybu życia, uwzględniające potrzeby energetyczne i odżywcze kobiety karmiącej oraz potrzeby jej dziecka

Zapraszam do kontaktu, pisząc na adres: e-mail: zywieniewciazy@mojaginekolog.pl lub pod numerem telefonu:+48 881 635 548

Umów wizytę

Dietetyka sportowa

 

mgr Ewa Gaczyńska

Doradztwo żywieniowe - gabient ginekologiczny mgr Ewa Gaczyńska Witam!

Ukończyłam studia na wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego w Zakładzie Regulacji Metabolizmu, jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie na warszawskiej AWF oraz Badań Klinicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Jako dietetyk specjalizuję się w redukcji i kontroli masy ciała przy pomocy diety i aktywności fizycznej. Od wczesnego dzieciństwa jestem osobą związaną ze sportem (wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i wieloletni członek Kadry Narodowej w judo), dlatego koncentruje się na pracy z wyczynowymi sportowcami i osobami aktywnymi fizycznie.

Wierzę, że prawidłowa dieta wraz z aktywnością fizyczną jest najlepszą receptą na zdrowie.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: zadbajmyozdrowie.pl

Umów wizytę